Her An Yanınızdayız

       2005 yılında kurulan Kalyoncuoğulları Turizm Personel Taşımacılığı, Öğrenci Taşımacılığı, Turizm Taşımacılığı, Araç, Jeep ve Pick-up Kiralanması, Protokol Taşımacılığı, şehriçi ve şehrdışı otobüs, midibüs, minibüs ile tur ve gezi programları, günübirlik paket turlar, haftasonu yatılı turlar, kültür gezileri, özel gruplar için Türkiye ‘nin her yerine her zevke uygun gezi turları olmak üzere müşterilerine kaliteli hizmeti sunmaktadır.
        Bu hizmeti 17 araçtan oluşan araç parkı ve yaklaşık 500 adet kiralık araçla Ankara merkez olmak üzere Türkiye ‘nin 81 ilinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimiz büyük tecrübesi ve yıllar boyunca müşterisinde yarattığı güvenle, kaliteli taşıma hizmetini daha bilimsel bir uluslar arası sisteme aktarmak ve müşterilerine daha kaliteli ve güvenli bir hizmet vermek için çalışmaktadır.
         Bu amaçla Kalyoncuoğulları Turizm olarak sizlere sunmak istediğimiz hizmet doğrultusunda hazırlanan dosyamızı tetkiklerinize sunar; isteyeceğiniz tüm teklifleri titizlikle değerlendireceğimizi bildirerek, iyi çalışmalar dileriz.